Haber

Depremzede çiftler Mersin’de evlendi

Depremin ardından HATAY’dan Mersin’e gelen Seda Randa (25) ve Gökhan Bilgiç (25) çifti ile depremzede Sibel Gemici ve Zeki Köseoğlu çifti, Akdeniz ilçesinde düzenlenen törenle dünyaevine girdi.

Akdeniz Belediye Başkanı Mustafa Gültak, deprem felaketinin ardından Hatay’dan Mersin’e gelen Seda Randa ve Gökhan Bilgiç çifti ile Sibel Gemici ve Zeki Köseoğlu çiftini nikah masasına oturttu. Gültak, depremzede çiftlerin nikah kıyacağı bilgisi kendisine gelince tereddüt etmeden bu talebi kabul ettiğini belirtti. “Yeniden hayatımızı sürdürmek zorundayız. Her iki çifte de ömür boyu mutluluklar dilerim. Güzel bir aileleri, güzel çocukları olur inşallah. Ülkemiz ve cumhuriyetimiz bu topraklarda adaleti ve huzuru sağlamaya devam edecektir.” söz konusu.

Düğün töreninin ardından Gültak, çiftlere klasik takı taktı. ‘ÜZGÜNÜZ AMA HAYAT DEVAM EDİYOR’ Gökhan Bilgiç ise buruk sevincini dile getirdi. Zelzele’de Defne’de olduklarını anlatan Bilgiç, “Şehrimizi terk etmemek için çok direndik ama her şey mahvolduğu için kalmamıza da gerek yoktu. Şehrimizi terk etmek zorunda kaldık. Hem üzgün hem de mutluyuz. Düğünümüzü burada yapmak zorundayız çünkü başka çaremiz yok. Üzgünüz ama hayat devam ediyor. İnşallah daha iyi olur” dedi. Bilgiç, resmi nikahları sırasında yanlarında olamayan yakınları ve sevenleriyle de manzaralı bir buluşma gerçekleştirdiklerini söyledi.

Sibel Gemici ve Zeki Köseoğlu çifti, Akdeniz ilçesinde düzenlenen törenle dünyaevine girdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu